Dom

Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd.

Profil firmy
Wuxi Clare International Trading Co., Ltd , jedna z wiodących firm w sektorze stali nierdzewnej w Chinach; stale się odnawia, sprawdzając się w branży, zarówno pod względem marketingu, jak i bezpieczeństwa, co nie wpływa negatywnie na pracę zorientowaną na klienta w zmieniających się warunkach rynkowych i które najlepiej reprezentuje partnerstwo z TISCO, BAO STEEL, LISCO i innymi dużymi chińskimi producentami stali to ciągły biznes.

Wuxi Clare International Trading Co., Ltd, która rozpoczęła działalność w 2006 r., Zaczęła poszerzać swoją działalność (dzięki 25-letniemu doświadczeniu w zakresie doświadczeń indywidualnych i rodzinnych), szczególnie w dziedzinie STALI NIERDZEWNYCH, takich jak METAL, STAL, chemiczny surowy materiał.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Nasza historia

Wuxi Clare International Trading Co, Ltd. jest import i eksport firmy z zaawansowanych urządzeń do przetwarzania i silne życie techniczne.

Nasza firma rozwinęła międzynarodowe rynki i produkty są dobrze sprzedawane w wielu krajach: Singapur, Indonezja, Korea Południowa, Dubaj, Pakistan, Sri Lanka, Wietnam, Iran, Malezja, Meksyk, Chile, Brazylia, Holandia, Włochy, Belgia, Rosja, Mołdowie, Paragwaj, Urugwaj, Niemcy, Hiszpania, USA itd. Ponad 40 krajów .; Powszechnie mamy w magazynie ponad 500 ton materiałów ze stali nierdzewnej; Tak też można zorganizować największą dostawę; Mamy też nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować z cenioną firmą!

Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

pc Export : 70% - 80%