Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 79 produkty.
253MA 254Mo 654MO Walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej 1.4318 1.4402 Gatunek
| Aplikacja: | Płyta statku |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
Astm 201 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1220 mm Hairline do budowy
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
AISI 316L Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 316 1,2 mm 4x8 stóp
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
0,2 mm-150 mm Złote lustro Blacha ze stali nierdzewnej 304 do dekoracji budynków
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Wykończenie lustrzane 8K Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm ASTM 304 SS Plate
| Aplikacja: | Zastosowanie dekoracyjne |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
NO.1 631 17 7PH Blacha ze stali nierdzewnej 5 mm ocynkowana blacha stalowa SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | GH4080A |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 201 SS Plate
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
2B Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ASTM 321 SS 2000 mm
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
ASTM A480 AISI 321 Płyta ze stali nierdzewnej 0,3 mm-4,0 mm Blacha ze stali nierdzewnej
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 1000-6000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 8K HL 201 Blacha ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie o szerokości 1 m
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |

