Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 79 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej Inox AISI 304 o grubości 3 mm i grubości 5 mm Aprobata BV IQI
| Podanie: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM Blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie 1,5 m szerokości
| Podanie: | Dekoracja przemysłowa, budownictwo |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1500mm |
Slit Edge Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 300 Arkusz 2000 mm do budowy
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
430 ASTM Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 6 mm 8 mm Płyta SS
| Aplikacja: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na gorąco |
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309 309S Taśma ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o szerokości 6 m Cewka SS 304
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-6000mm |
430 904L Arkusz Inox Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o szerokości 1000 mm-2000 mm
| Podanie: | Dekoracja, budowa |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS,BV |
| stopień: | Seria 200 |
301 1.4319 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Jasna wyżarzona powierzchnia NO.4
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
1D 0,1 mm walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej 316 4x8 panele ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Dekoracja i konstrukcja |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Szerokość 150 mm Polerowany płaski pręt ze stali nierdzewnej 316 AISI304 Walcowany na gorąco kuty
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 200/300/400 |
| Szerokość: | 20-150mm |
Lina stalowa 1 mm ze stali nierdzewnej Aisi 316L wyżarzona
| Standard: | AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |

