Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 79 produkty.
TISCO BAOSTEEL Blacha dekoracyjna ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm 3 mm i 4 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
TISCO 304 Blacha ze stali nierdzewnej satynowa walcowana na zimno 316 1,2 mm
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
HL Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ASTM 201 SS Blacha stalowa 1500 mm
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
2B Wykończenie Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno TISCO 316L 6000mm BA Lustro
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, dostosowane |
JISCO LISCO 1,5 mm grubości płyta ze stali nierdzewnej serii 200 formowana na gorąco
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
S30815 304N 4x8 Panele ścienne ze stali nierdzewnej Satynowa powierzchnia SS Złoty arkusz lustrzany
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
ASTM 304 Płyta tłoczona ze stali nierdzewnej SS Wzorzysty arkusz 8 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
2B BA NO.4 HL Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 430 1000 mm - szerokość 2000 mm
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
TISCO Inox Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 20 mm Tłoczona blacha SS
| stopień: | Seria 200, seria 300, seria 400 |
|---|---|
| Długość: | Jako wymagane |
| Szerokość: | Jako wymagane |
Rura stalowa Tisco 16 mm OD SS Trawiona spawana rura ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane bez szwu |
| Gatunek stali: | Seria 300, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |

