Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 79 produkty.
304L 304 Cewka z blachy ze stali nierdzewnej 0,5 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm grubości
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
1500mm 440A Cewka ze stali nierdzewnej ciągniona na zimno Tisco SS Sheet Coil
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
Taśmy ze stali nierdzewnej 0,7 mm 0,8 mm AISI 201 1/4 twarde do użytku przemysłowego
| gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Szerokość: | 7mm-1500mm |
1,5 mm ze stali nierdzewnej 304 paski ID300 mm Plat Strip SS 304 do budowy
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Szerokość: | 3mm-1500mm |
Taśmy ze stali nierdzewnej 0,5 mm 310S 508 mm SS Plat do budowy
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | AiSi |
| Szerokość: | 3mm-1500mm |
Rura kwadratowa ze stali nierdzewnej BA 8K 316 Rura stalowa 1220 mm OD SS
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezszwowe/spawane |
| Gatunek stali: | Seria 300, 304 |
2205 2507 Okrągła rura o przekroju pustym ze stali nierdzewnej o średnicy 3 mm-850 mm
| Gatunek stali: | SS ASTM A 312 TP |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| Technika: | Ciągnione na zimno, ciągnione na zimno |
430 431 Cewka taśmowa ze stali nierdzewnej 2MM ASTM A36 Ss Cewka taśmowa
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
Precyzyjne paski ze stali nierdzewnej 0,1 mm 304 508 mm do zastosowań przemysłowych
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Szerokość: | 3mm-1500mm |
Taśmy ze stali nierdzewnej 0,5 mm 1 mm 310S do zastosowań przemysłowych 0,5 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Szerokość: | 3mm-1500mm |

