Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
Ciągniony na zimno arkusz Hastelloy C22 35 mm Płyta ze stali stopowej Haynes 242
| Rodzaj: | Płyta niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł, petrochemia itp. |
| stopień: | Nikiel, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
IQI TUV 316L Cewka ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie powierzchni ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Winda/Kuchnia/Wnętrze, Zewnątrz, Artykuły Spożywcze |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-100 mm |
| Standard: | ASTM |
GB Standardowa walcowana na gorąco cebula z płyty ze stali nierdzewnej o szerokości 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 Płyta ze stali nierdzewnej serii 300 do budowy
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Blacha ze stali walcowanej na gorąco ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 1.4318 1.4402 |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco o regularnej/przystosowanej wielkości do przechowywania i handlu
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Food Grade 6m 304 SS Plate SS 304 2b Wykończenie blachy ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
Standardowa płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco AISI z czynnikiem chłodniczym R23 i wykończeniem NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
Standardowa ISO9001 Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco dla R23/R404A i normy DIN
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej ASTM 310S o grubości 5 mm i grubości 6 mm
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 ~ 120 mm |
| Standard: | ASTM |

