Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm AISI 304 do zastosowań przemysłowych 1500 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Szerokość: | 7mm-1500mm |
Tisco ciągnione na zimno SS Kątownik ze stali nierdzewnej 304 Wykończenie młyna
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | NIERÓWNE, NIERÓWNE, RÓWNE lub NIERÓWNE |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Tłoczysko ze stali nierdzewnej do tapicerki
| Standard: | JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
1500mm 440A Cewka ze stali nierdzewnej ciągniona na zimno Tisco SS Sheet Coil
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
SUS 409 Din1.4301 Cewka ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno cewka SS 316
| Podanie: | Płyta kontenerowa, wyroby medyczne, materiały budowlane |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z wymaganiami, 0,1 mm-300 mm |
| Standard: | ASTM |
Drut szorujący 410 Ss Drut ze stali nierdzewnej 0,13 mm Walcowany na gorąco
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 400 |
| Długość: | Zwyczaj |
430 431 Cewka taśmowa ze stali nierdzewnej 2MM ASTM A36 Ss Cewka taśmowa
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
1 mm cewka ze stali nierdzewnej 304L walcowana na zimno do naczynia spożywczego
| Aplikacja: | Statek spożywczy, przemysł, budownictwo itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0.1-20mm |
| standard: | ASTM |
Rura kwadratowa ze stali nierdzewnej BA 8K 316 Rura stalowa 1220 mm OD SS
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezszwowe/spawane |
| Gatunek stali: | Seria 300, 304 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Taśma ze stali nierdzewnej Materiał Nitronic
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |

