Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
ASTM 201 202 Taśma ze stali nierdzewnej 200 Rolka serii 500 mm BA
| gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
V2A 1.4301 Wytłaczana blacha ze stali nierdzewnej z diamentem o szerokości 650 mm-2000 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Długość: | 1000-6000mm |
TISCO 0,25 mm 316L Drut ze stali nierdzewnej o długości 5,8 m 6 m
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 200 |
| Długość: | standard, 5,8 m, 6 m lub jako twoje wymaganie |
0,2 mm-150 mm Złote lustro Blacha ze stali nierdzewnej 304 do dekoracji budynków
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
S32205 S31803 UNS S32750 Płyta S31254 Super Duplex Płyta ze stali nierdzewnej
| Podanie: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
Drut ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 1mm 316L ciągniony na zimno
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Dostosowane |
Cewka ze stali nierdzewnej 8K 304 0,3 mm 0,5 mm cewka ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Winda/Kuchnia/Wnętrze, Zewnątrz, Artykuły Spożywcze |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-100 mm |
| Standard: | ASTM |
Lina stalowa 1 mm ze stali nierdzewnej Aisi 316L wyżarzona
| Standard: | AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
Szczotkowany pręt ze stali nierdzewnej 321 kwadratowy 10 mm kuty na gorąco z aprobatą ISO
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
2205 Dwustronna blacha ze stali nierdzewnej 5 mm walcowana na gorąco
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |

