Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
Pręt okrągły ze stali nierdzewnej wyżarzany ASTM 201 Walcowany na gorąco 6 mm
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | 201 |
| Kształt: | Okrągły |
1.4301 1.4541 Rolka drutu ze stali nierdzewnej 2 mm o grubości 0,1 mm-0,64 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Długość: | Żądanie klientów |
1mm 2mm Drut ze stali nierdzewnej Jasna miękka wyżarzona lina AISI 304
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Długość: | Żądanie klientów |
TISCO BAOSTEEL Blacha dekoracyjna ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm 3 mm i 4 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Walcowany na zimno Inconel 600 Cewka 625 718 Cewka ze stali stopowej niklu
| Rodzaj: | Pasek niklu |
|---|---|
| Podanie: | gaz przemysłowy |
| stopień: | inconel 600 718 625 |
S32760 A790 UNS S31803 Super Duplex Rura ze stali nierdzewnej 10 mm Od rury stalowej
| Podanie: | RURA OLEJOWA |
|---|---|
| Stop czy nie: | Niestopowe |
| Kształt przekroju: | Okrągły |
S31803 Duplex 2205 Pręt okrągły 6K 8K Duplex ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
Solidny okrągły pręt o średnicy 16 mm Din1.1191 Solidny pręt ze stali nierdzewnej
| Gatunek stali: | 304L 316 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Technika: | Ciągnione na zimno, walcowane na gorąco |
AiSi Inox 321 Taśma ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie o grubości 0,2 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Grubość: | 0,3 mm-16 mm |
JIS 430 316 Cewka ze stali nierdzewnej 1mm 2mm 3mm Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej
| Grubość: | 1-100 mm |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 100mm-2000mm |

