Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
304l 316 430 904L Inox Strip ASTM JIS Lustro Cewka ze stali nierdzewnej
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
| Grubość: | Dostępne na życzenie |
Tisco Nitronic 50 Okrągła rura ze stali nierdzewnej 8K Wykończenie lustrzane
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI 201 304 2B Wykończenie blachy SS 1220x3428mm
| Gatunek: | Seria 200 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
440 420 410 Taśma cewki SS z polerowanej stali nierdzewnej o szerokości 2 m
| Standard: | GB |
|---|---|
| Gatunek stali: | 304 316 440 420 410 |
| Obróbka powierzchniowa: | polerowany, powlekany |
TP310S SA213 Duplex Steel Coil Austenityczna chromowo-niklowa stal nierdzewna
| Standard: | GB |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | polerowany, powlekany |
| Podanie: | Dekoracja, budynek |
JIS Aisi 304 2b Płyta ze stali nierdzewnej 1,5 mm 2 mm blacha SS Tisco
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
ASTM 304 1 mm Płyta ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia SS Arkusz 1219 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
ASTM TP201 Polerowana rura ze stali nierdzewnej 430 310S Okrągła rura bez szwu spawana
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane bez szwu |
| Gatunek stali: | 201 304 316L 430 310S |
Rura stalowa Tisco 16 mm OD SS Trawiona spawana rura ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane bez szwu |
| Gatunek stali: | Seria 300, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
Profil ze stali nierdzewnej 310S 309S o równym kącie z serii 300
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | NIERÓWNE, NIERÓWNE, RÓWNE lub NIERÓWNE |

