Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 150 produkty.
321 316 304l Kanał U ze szczotkowanej stali nierdzewnej do szkła 12 mm
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Kształtować się: | Kanał U |
SUS 409 Din1.4301 Cewka ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno cewka SS 316
| Podanie: | Płyta kontenerowa, wyroby medyczne, materiały budowlane |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z wymaganiami, 0,1 mm-300 mm |
| Standard: | ASTM |
Profil ze stali nierdzewnej 310S 309S o równym kącie z serii 300
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | NIERÓWNE, NIERÓWNE, RÓWNE lub NIERÓWNE |
Duplex 304 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 310 321 Taśma SS do mebli
| Podanie: | Płyta kontenerowa, wyroby medyczne, materiały budowlane |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z wymaganiami, 0,1 mm-300 mm |
| Standard: | ASTM |
IQI TUV 316L Cewka ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie powierzchni ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Winda/Kuchnia/Wnętrze, Zewnątrz, Artykuły Spożywcze |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-100 mm |
| Standard: | ASTM |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Taśma ze stali nierdzewnej Materiał Nitronic
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Tisco Nitronic 50 Okrągła rura ze stali nierdzewnej 8K Wykończenie lustrzane
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
V2A 1.4301 Wytłaczana blacha ze stali nierdzewnej z diamentem o szerokości 650 mm-2000 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Długość: | 1000-6000mm |
Astm 316 316l Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Ss 2b Wykończenie 1000 mm linii włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej ASTM 310S o grubości 5 mm i grubości 6 mm
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 ~ 120 mm |
| Standard: | ASTM |

