Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 150 produkty.
Gruby 60-milimetrowy arkusz ze stopu nitinolu z pamięcią kształtu 99,6% płyta z blachy tytanowej
| Aplikacja: | Przemysł |
|---|---|
| Technika: | walcowane na zimno, walcowane na zimno / walcowane na gorąco |
| stopień: | Ti 99,6% |
TC1 TC2 TC3 TC4 Blacha ze stopu niklu i tytanu o długości 1000 mm-6000 mm
| Aplikacja: | Przemysł |
|---|---|
| Technika: | walcowane na zimno, walcowane na zimno / walcowane na gorąco |
| stopień: | Ti 99,6% |
Blacha ze stopu tytanu Gr5 Gr7 ASTM B265 Ti Płyta o długości 2,5 metra
| Podanie: | przemysłowy |
|---|---|
| Szerokość: | mniej niż 1500mm |
| Długość: | mniej niż 2500mm |
99,9% czystego niklu 200 Płyta N4 N6 201 Wyżarzanie wodorowe blachy niklowej
| Rodzaj: | Płyta niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł |
| stopień: | czysty nikiel |
1219 mm szerokość Płytka stalowa walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
var forwardingUrl = "/page/bouncy.php?&bpae=GbhOt6sGokx797vvBclEd4o0rumCg9lu6R5gKakB6tGtJc4N%2BOCITvIKjwdE3phykB3laDOtXrNiOha56LTyP%2FUtSjoeORtO5ENzLVRU47DXHHBpJxA3ZZlxtzwlSS5sNOVg8QkHZbyt501hDlbcfv4mk1xjxRG6wVhX0oJaFhds6%2B%2FoNYanfIyvSjWP%2F9Hf9LSKnyL43TFlFlOp8h18Yz62Xz%2F%2F%2FauC9OMd%2FCSkdfatmzz1MgJfyAtlwEZsHIbi50WvtiIXSZI%2BNEFMTzG60kkB4La693gABE5miYnEhwtFg%2BVFUWPuicrKxqvavTQU4fDJlss4DJCjSjF8BWIkUQes5UqP9qnBp5yKtChResnIx0vfXL%2B7sVgP%2BV5Qklvff5lrPuKJSNQVV0hV%2Ftki1F7AFQ%3D%3D&redirectTyp
| Rodzaj: | Blachy stalowej |
|---|---|
| Podanie: | Płyta kotła, petrochemiczna |
| stopień: | SGCC SGCD |
Invar36 4j36 Rura ze stopu niklu Super jasna rura ze stali stopowej niklu
| Rodzaj: | Rura niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Element elektryczny |
| stopień: | NiFe |
GB Standardowa walcowana na gorąco cebula z płyty ze stali nierdzewnej o szerokości 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
A694 S32760 254SMO Duplex Stalowy pręt okrągły formowany na gorąco GB DIN EN
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągły |
| Podanie: | Dekoracja, Przemysł |
Standardowa płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco AISI z czynnikiem chłodniczym R23 i wykończeniem NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |

