Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 150 produkty.
Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco o regularnej/przystosowanej wielkości do przechowywania i handlu
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Tisco 304 316 Płyta w kratkę ze stali miękkiej 6 mm Ms Checkered Sheet
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Mill Edge do zastosowań mechanicznych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Grubość: | 0,3 mm-6 mm |
ERW 10mm Rura ze stali nierdzewnej 204C2 425M Rura Inox Rura stalowa SS
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | spawane |
| Gatunek stali: | Seria 300, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Blacha ze stali walcowanej na gorąco ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 1.4318 1.4402 |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
Średnica 0,7 mm 0,13 mm 0,12 mm Stalowy drut do czyszczenia AISI410 430
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 400 |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
ASTM 304 Walcowana na zimno blacha stalowa SS 2B Wykończenie 6000 mm Lustrzana linia włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 Płyta ze stali nierdzewnej serii 300 do budowy
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Średnica 15,5 mm Inox Tubing Rura stalowa SS o średnicy 3 cali Rura ze stali nierdzewnej o średnicy 3 cali
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezszwowy |
| Gatunek stali: | Seria 300, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
99,9% Czysta blacha aluminiowa 1100 3003 3005 Płyta ze stali stopowej niklu
| stopień: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Rodzaj: | Płyta |

