Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ stainless steel decorative sheets ] mecz 150 produkty.
783 718 625 601 600 Cewka ze stali stopowej niklu do budowy
| Rodzaj: | Płyta niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Przemysłowe, budowlane itp., Dekoracja przemysłowa, budownictwo |
| stopień: | 718 |
Standardowa ISO9001 Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco dla R23/R404A i normy DIN
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Wysokotemperaturowa blacha Haynes 230 N06230 GH3044 Płyta ze stali stopowej
| Rodzaj: | Płyta niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł chemiczny |
| stopień: | Haynesa 230 |
Walcowany na zimno Inconel 600 Cewka 625 718 Cewka ze stali stopowej niklu
| Rodzaj: | Pasek niklu |
|---|---|
| Podanie: | gaz przemysłowy |
| stopień: | inconel 600 718 625 |
Hiperco50 Permendur 1J22 Sześciokątny pręt ze stali stopowej niklu
| Rodzaj: | Nikiel |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł chemiczny |
| stopień: | Hiperco 50A 1J22 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
12m Nitronic 60 Nitronic 50 Prime Płyta ze stali walcowanej na gorąco
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
3CR13 AISI SS 431 Pręt okrągły HR Wyżarzony 12 mm pręt SS Technologia Tisco
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 400, seria 200/300/400/900 |
| Rodzaj: | Okrągły |
DIN 1.8519 Super Duplex 2507 Okrągły pręt do przemysłu stoczniowego
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | 2024 1350 |
| Rodzaj: | Okrągły |
904l 304 316 316L Super Duplex Bezszwowa rura ERW spawana
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | spawane |
| Gatunek stali: | Seria 300 |

