Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Walcowana na zimno taśma cewki ze stali nierdzewnej Rolka 410 2B Wykończenie 6000 mm
| Gatunek: | Seria 400 |
|---|---|
| standard: | JIS |
| Szerokość: | 1000-6000mm |
HAIRLINE Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 316 201 Krawędź szczelinowa 3 mm Arkusz SS
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Długość: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
Tisco Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 1,2 mm 1,5 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
TISCO 254SMO Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 904L o długości 5,8 m
| Podanie: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Grubość: | Standard |
| Standard: | JIS |
HL Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ASTM 201 SS Blacha stalowa 1500 mm
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 316 SS 4x8 Trawienie
| Aplikacja: | PRODUKCJA |
|---|---|
| standard: | ASTM |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
2B Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ASTM 321 SS 2000 mm
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 201 SS Plate
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
0,6 mm 304L blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno w cewce do naczynia spożywczego
| Podanie: | Statek spożywczy, przemysł, budownictwo itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
316H 316TI Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 5 mm NO.3 NO.4 Finish
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Szerokość: | 6-1500 mm lub dostosowane |
| stopień: | Seria 300, stal nierdzewna 316 316L 316H 316TI 316H płyta |

