Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
ASTM A240 S30400 Cewki ze stali nierdzewnej Walcowane na zimno 0,8 mm Gruba powierzchnia 2B
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-6000mm |
1500mm 440A Cewka ze stali nierdzewnej ciągniona na zimno Tisco SS Sheet Coil
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
2B Wykończenie Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno TISCO 316L 6000mm BA Lustro
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, dostosowane |
1 mm cewka ze stali nierdzewnej 304L walcowana na zimno do naczynia spożywczego
| Aplikacja: | Statek spożywczy, przemysł, budownictwo itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0.1-20mm |
| standard: | ASTM |
ASTM 304 Pręt ze stali nierdzewnej ciągnionej na zimno 30 mm 45 mm polerowane wykończenie
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
ASTM 304 Walcowana na zimno blacha stalowa SS 2B Wykończenie 6000 mm Lustrzana linia włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej ciągniony na zimno Drut SS 0,138 mm AISI 316 316L
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Dostosowane |
Astm 316 316l Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Ss 2b Wykończenie 1000 mm linii włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
SUS 409 Din1.4301 Cewka ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno cewka SS 316
| Podanie: | Płyta kontenerowa, wyroby medyczne, materiały budowlane |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z wymaganiami, 0,1 mm-300 mm |
| Standard: | ASTM |
JIS 430 316 Cewka ze stali nierdzewnej 1mm 2mm 3mm Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej
| Grubość: | 1-100 mm |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 100mm-2000mm |

