Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
ASTM 304L Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej 0,3 mm 0,5 mm Walcowana na zimno SS
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM AISI 300 series |
304l 316 430 904L Inox Strip ASTM JIS Lustro Cewka ze stali nierdzewnej
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
| Grubość: | Dostępne na życzenie |
ASTM 304 Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej o grubości 10 mm, gruba, obrana blacha SS
| Aplikacja: | Przemysłowe, budowlane itp |
|---|---|
| standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
304H 2507 904L Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco 2B Wykończenie 1m-6m Długość
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 1000-6000mm |
Wykończenie lustrzane 8K Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm ASTM 304 SS Plate
| Aplikacja: | Zastosowanie dekoracyjne |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
JIS G3132 Cewka ze stali nierdzewnej stosowana w budownictwie walcowanie na gorąco
| stopień: | Seria 300, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Długość: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
IQI TUV 316L Cewka ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie powierzchni ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Winda/Kuchnia/Wnętrze, Zewnątrz, Artykuły Spożywcze |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-100 mm |
| Standard: | ASTM |
201 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej AISI Wykończenie lustrzane o grubości 20 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-6000mm |
304L 304 Cewka z blachy ze stali nierdzewnej 0,5 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm grubości
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 321 310S BA 2B Duplex walcowana na zimno
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | ASTM |

