Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 301 walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 0,8 mm
| Stopień: | Seria 300, 301 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Płyta ze stali nierdzewnej Inox AISI 304 o grubości 3 mm i grubości 5 mm Aprobata BV IQI
| Podanie: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Artykuły spożywcze Hairline Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, ciągniona na zimno
| Aplikacja: | Winda/Kuchnia/Wnętrze/Na zewnątrz |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS, DIN |
| Szerokość: | 500-1500 mm lub dostosuj |
ASTM 430 Spawanie taśm ze stali nierdzewnej Rolka stalowa o szerokości 2 mm
| Gatunek: | Seria 400 |
|---|---|
| standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
ASTM 201 202 Taśma ze stali nierdzewnej 200 Rolka serii 500 mm BA
| gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Taśma ze stali nierdzewnej JIS 304 Stal precyzyjna o szerokości 20 mm 8K walcowana na zimno
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
301L S30815 Jasny pręt ciągniony na zimno Pręt ze stali nierdzewnej 7 mm Wykończenie 2B
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| stopień: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Rodzaj: | Okrągły |
TISCO 304 Blacha ze stali nierdzewnej satynowa walcowana na zimno 316 1,2 mm
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Taśma ze stali nierdzewnej 2D DB 410S 316 Walcowana na gorąco cewka SS 316 o szerokości 3 mm
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | JIS |
Cewka ze stali nierdzewnej 8K 304 0,3 mm 0,5 mm cewka ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Winda/Kuchnia/Wnętrze, Zewnątrz, Artykuły Spożywcze |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-100 mm |
| Standard: | ASTM |

