Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
AISI 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 8K Wykończenie 6000mm Długość
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
430 904L Arkusz Inox Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o szerokości 1000 mm-2000 mm
| Podanie: | Dekoracja, budowa |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS,BV |
| stopień: | Seria 200 |
AISI 2mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 304L
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000/3000/6000mm |
S32305 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno BA 10 mm Płyta SS 904L
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Inox 304l 316 430 2B Cewka ze stali nierdzewnej 1000mm-2000mm Szerokość
| Długość: | Żądanie klienta |
|---|---|
| stopień: | Seria 300, seria 400 |
| Podanie: | Budownictwo, naczynia kuchenne |
AISI 316L Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 316 1,2 mm 4x8 stóp
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 304 301 304L 321 310S 300 Series
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
JIS SUS 304 Cewki ze stali nierdzewnej Walcowane na zimno Powierzchnia 2B o grubości 0,8 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-15000mm |
Cewki ze stali nierdzewnej JIS AISI 304 Walcowane na zimno o grubości 0,5 mm i grubości 2B
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-6000mm |

