Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 316L 2mm 300 Series SS Mirror
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| standard: | ASTM |
Listwy wkładane ze stali nierdzewnej Prime 201 o średnicy 250 mm do kuchni w windzie
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Długość: | Żądanie klienta |
A240 JIS Duplex Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej o grubości 0,1 mm-20 mm
| Podanie: | Przemysł, architektura, dekoracje, przemysł, budownictwo itp |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-20 mm |
| Standard: | JIS |
Szerokość 150 mm Polerowany płaski pręt ze stali nierdzewnej 316 AISI304 Walcowany na gorąco kuty
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 200/300/400 |
| Szerokość: | 20-150mm |
Płaski pręt ze stali nierdzewnej Din 174 o grubości 3 mm i grubości 5 mm z serii 300
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Płaski |
Polerowany pręt ze stali nierdzewnej ASTM 201 Pręt 20 mm 30 mm ciągniony na zimno
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Rodzaj: | Okrągły |
Taśma ze stali nierdzewnej JIS 304 Stal precyzyjna o szerokości 20 mm 8K walcowana na zimno
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 430 BA walcowana na zimno o szerokości 10 mm i 20 mm
| gatunek: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Taśma ze stali nierdzewnej AISI 310S o grubości 0,8 mm ASTM walcowana na zimno
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 7-1250 mm lub dostosuj |
316 316L Spawanie Taśma ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno Grubość 0,5 mm 0,8 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |

