Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
ASTM 304 Płyta tłoczona ze stali nierdzewnej SS Wzorzysty arkusz 8 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
301L S30815 Jasny pręt ciągniony na zimno Pręt ze stali nierdzewnej 7 mm Wykończenie 2B
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| stopień: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Rodzaj: | Okrągły |
Taśma ze stali nierdzewnej JIS 304 Stal precyzyjna o szerokości 20 mm 8K walcowana na zimno
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 430 BA walcowana na zimno o szerokości 10 mm i 20 mm
| gatunek: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
Taśma ze stali nierdzewnej AISI 310S o grubości 0,8 mm ASTM walcowana na zimno
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 7-1250 mm lub dostosuj |
316 316L Spawanie Taśma ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno Grubość 0,5 mm 0,8 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Stopień: | Seria 300, 310S |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm or customize |
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 301 walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 0,8 mm
| Stopień: | Seria 300, 301 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |
S31803 S32750 2205 Dwustronna płyta ze stali nierdzewnej OD 10mm-820mm
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 6m, 12m |
ASTM 430 Spawanie taśm ze stali nierdzewnej Rolka stalowa o szerokości 2 mm
| Gatunek: | Seria 400 |
|---|---|
| standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1-500 mm lub dostosuj |

