Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
S32305 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno BA 10 mm Płyta SS 904L
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 201 SS Plate
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
430 904L Arkusz Inox Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o szerokości 1000 mm-2000 mm
| Podanie: | Dekoracja, budowa |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS,BV |
| stopień: | Seria 200 |
Tisco 0,55 mm blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno w cewce M290-50A M350-50A
| Rodzaj: | Zorientowana stal krzemowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na zimno lub walcowane na gorąco |
| Grubość: | 0,35 - 0,55 mm |
316H 316TI Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 5 mm NO.3 NO.4 Finish
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Szerokość: | 6-1500 mm lub dostosowane |
| stopień: | Seria 300, stal nierdzewna 316 316L 316H 316TI 316H płyta |
Gruba blacha Inox o grubości 100 mm Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
0,6 mm 304L blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno w cewce do naczynia spożywczego
| Podanie: | Statek spożywczy, przemysł, budownictwo itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
AISI 316L Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 316 1,2 mm 4x8 stóp
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
310S 1.4845 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Wykończenie lustrzane Super Duplex
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
ASTM 304 Walcowana na zimno blacha stalowa SS 2B Wykończenie 6000 mm Lustrzana linia włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |

