Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
ASTM 440C Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej Obierana blacha Ss
| Podanie: | Przemysłowe, budowlane itp |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
TISCO Inox Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 20 mm Tłoczona blacha SS
| stopień: | Seria 200, seria 300, seria 400 |
|---|---|
| Długość: | Jako wymagane |
| Szerokość: | Jako wymagane |
ASTM 304 Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej o grubości 10 mm, gruba, obrana blacha SS
| Aplikacja: | Przemysłowe, budowlane itp |
|---|---|
| standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Tłoczona blacha ze stali nierdzewnej 4x8 falista płyta SS 304
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Długość: | 2000-6000mm |
304L 304 Cewka z blachy ze stali nierdzewnej 0,5 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm grubości
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
ISO S32750 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco 8 mm SS 304 Arkusz Tisco
| Podanie: | Dekoracja, Przemysł |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 500~1500 mm |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| stopień: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Płyta ze stali nierdzewnej 8K HL 201 Blacha ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie o szerokości 1 m
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
JISCO LISCO 1,5 mm grubości płyta ze stali nierdzewnej serii 200 formowana na gorąco
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Mill Edge do zastosowań mechanicznych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Grubość: | 0,3 mm-6 mm |

