Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
2B Wykończenie Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno TISCO 316L 6000mm BA Lustro
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, dostosowane |
430 ASTM Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 6 mm 8 mm Płyta SS
| Aplikacja: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na gorąco |
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309 309S Taśma ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o szerokości 6 m Cewka SS 304
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000-6000mm |
TISCO 316L Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej Lustro 6 mm SS Plate
| Aplikacja: | Płyta statku |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309S BA Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej TISCO 6mm SS Plate
| Aplikacja: | Płyta statku |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
Wykończenie lustrzane 8K Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm ASTM 304 SS Plate
| Aplikacja: | Zastosowanie dekoracyjne |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
AISI 2mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 304L
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000/3000/6000mm |
Blacha stalowa walcowana na zimno 410S 316L 2205 2507 Gruba blacha ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 1000-6000mm |
Duplex 304 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 310 321 Taśma SS do mebli
| Podanie: | Płyta kontenerowa, wyroby medyczne, materiały budowlane |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z wymaganiami, 0,1 mm-300 mm |
| Standard: | ASTM |
Astm 316 316l Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Ss 2b Wykończenie 1000 mm linii włosów
| Aplikacja: | Przemysł budowlany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |

