Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
Slit Edge Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 300 Arkusz 2000 mm do budowy
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
S32750 1.4410 Płyta ze stali nierdzewnej 10 mm 2507 Blacha ze stali nierdzewnej
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Listwy wkładane ze stali nierdzewnej Prime 201 o średnicy 250 mm do kuchni w windzie
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Długość: | Żądanie klienta |
Inox 304l 316 430 2B Cewka ze stali nierdzewnej 1000mm-2000mm Szerokość
| Długość: | Żądanie klienta |
|---|---|
| stopień: | Seria 300, seria 400 |
| Podanie: | Budownictwo, naczynia kuchenne |
Płyta ze stali nierdzewnej Inox AISI 304 o grubości 3 mm i grubości 5 mm Aprobata BV IQI
| Podanie: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Szerokość 150 mm Polerowany płaski pręt ze stali nierdzewnej 316 AISI304 Walcowany na gorąco kuty
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 200/300/400 |
| Szerokość: | 20-150mm |
Sześciokątny podwójny pręt ze stali nierdzewnej UNS S31803 UNS S32205 F51
| Standard: | JIS |
|---|---|
| stopień: | Stal super duplex, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Rodzaj: | Okrągły |
S30815 304N 4x8 Panele ścienne ze stali nierdzewnej Satynowa powierzchnia SS Złoty arkusz lustrzany
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
Płaski pręt ze stali nierdzewnej Din 174 o grubości 3 mm i grubości 5 mm z serii 300
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Płaski |
Polerowany pręt ze stali nierdzewnej ASTM 201 Pręt 20 mm 30 mm ciągniony na zimno
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Rodzaj: | Okrągły |

