Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel sheet ] mecz 158 produkty.
304H 2507 904L Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco 2B Wykończenie 1m-6m Długość
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 1000-6000mm |
1D 0,1 mm walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej 316 4x8 panele ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Dekoracja i konstrukcja |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
SS410 SS430 S32750 Super Duplex Płyta 2205 Blacha ze stali nierdzewnej
| Podanie: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM Blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie 1,5 m szerokości
| Podanie: | Dekoracja przemysłowa, budownictwo |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1500mm |
AiSi Black SS 304 Sheet Mirror Finish Walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej o grubości 12 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Długość: | 2000-6000mm |
Drut ze stali nierdzewnej ciągniony na zimno ASTM 201 304 316L 310S SS Lina
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | Seria 400 |
| Długość: | Dostosowane |
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco 2B BA ASTM 316L 304 409 410
| stopień: | Seria 200, seria 300, seria 400 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,EN,DIN,GB,JIS AISI ASTM DIN EN |
| Długość: | Jako wymagane |
0,6 mm 1,2 mm blacha ze stali nierdzewnej 304 2B Wykończenie AISI GB DIN EN
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000mm |
Sus630 660 Walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej 1mm GB DIN EN 12m Długość
| stopień: | Seria 600 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
NO.1 631 17 7PH Blacha ze stali nierdzewnej 5 mm ocynkowana blacha stalowa SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | GH4080A |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |

