Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej serii 300 ASTM 316L 304 304L SS 0,3 mm
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM AISI |
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm AISI 304 do zastosowań przemysłowych 1500 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Szerokość: | 7mm-1500mm |
Solidny okrągły pręt o średnicy 16 mm Din1.1191 Solidny pręt ze stali nierdzewnej
| Gatunek stali: | 304L 316 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Technika: | Ciągnione na zimno, walcowane na gorąco |
S32205 S31803 UNS S32750 Płyta S31254 Super Duplex Płyta ze stali nierdzewnej
| Podanie: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
0,6 mm 1,2 mm blacha ze stali nierdzewnej 304 2B Wykończenie AISI GB DIN EN
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 8K HL 201 Blacha ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie o szerokości 1 m
| stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
JIS Aisi 304 2b Płyta ze stali nierdzewnej 1,5 mm 2 mm blacha SS Tisco
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, klienta |
Profil ze stali nierdzewnej 310S 309S o równym kącie z serii 300
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | NIERÓWNE, NIERÓWNE, RÓWNE lub NIERÓWNE |
GB Standardowa walcowana na gorąco cebula z płyty ze stali nierdzewnej o szerokości 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco o regularnej/przystosowanej wielkości do przechowywania i handlu
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |

