Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
1.4301 1.4541 Rolka drutu ze stali nierdzewnej 2 mm o grubości 0,1 mm-0,64 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Długość: | Żądanie klientów |
1mm 2mm Drut ze stali nierdzewnej Jasna miękka wyżarzona lina AISI 304
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Długość: | Żądanie klientów |
Tłoczona blacha ze stali nierdzewnej 4x8 falista płyta SS 304
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Długość: | 2000-6000mm |
TISCO BAOSTEEL Blacha dekoracyjna ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm 3 mm i 4 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | Dostępne na zamówienie, 12m |
Tisco ciągnione na zimno SS Kątownik ze stali nierdzewnej 304 Wykończenie młyna
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | NIERÓWNE, NIERÓWNE, RÓWNE lub NIERÓWNE |
NO.1 631 17 7PH Blacha ze stali nierdzewnej 5 mm ocynkowana blacha stalowa SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | GH4080A |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Tłoczysko ze stali nierdzewnej do tapicerki
| Standard: | JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
2B BA Cewki ze stali nierdzewnej walcowane na zimno Cewka HAIRLINE SS 316
| Podanie: | Statek spożywczy, przemysł, budownictwo itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
TP310S SA213 Duplex Steel Coil Austenityczna chromowo-niklowa stal nierdzewna
| Standard: | GB |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | polerowany, powlekany |
| Podanie: | Dekoracja, budynek |
Drut szorujący 410 Ss Drut ze stali nierdzewnej 0,13 mm Walcowany na gorąco
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 400 |
| Długość: | Zwyczaj |

