Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
0,2 mm-150 mm Złote lustro Blacha ze stali nierdzewnej 304 do dekoracji budynków
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Standardowa płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco AISI z czynnikiem chłodniczym R23 i wykończeniem NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Blacha ze stali walcowanej na gorąco ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 1.4318 1.4402 |
| Rodzaj: | Płyta stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
V2A 1.4301 Wytłaczana blacha ze stali nierdzewnej z diamentem o szerokości 650 mm-2000 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Długość: | 1000-6000mm |
Listwa dekoracyjna TISCO Plat ze stali nierdzewnej 2 mm z serii 400 ze stali nierdzewnej
| stopień: | 200seria 300seria 400seria |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 10-250 mm |
ERW 10mm Rura ze stali nierdzewnej 204C2 425M Rura Inox Rura stalowa SS
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | spawane |
| Gatunek stali: | Seria 300, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, |
ASTMA240 SS C Kanał 316 Sekcja C ze stali nierdzewnej Lisco Posco
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 321 904, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Kształtować się: | Kanał U |
1.4310 SUS 301 Taśma ze stali nierdzewnej do obróbki cieplnej SS 304 Taśmy
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | JIS |
1219 mm szerokość Płytka stalowa walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej ASTM 310S o grubości 5 mm i grubości 6 mm
| Aplikacja: | Budowa |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 ~ 120 mm |
| Standard: | ASTM |

