Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
S30815 304N 4x8 Panele ścienne ze stali nierdzewnej Satynowa powierzchnia SS Złoty arkusz lustrzany
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
430 431 Cewka taśmowa ze stali nierdzewnej 2MM ASTM A36 Ss Cewka taśmowa
| stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 25-2500 mm lub dostosowane |
ASTM 304 Płyta tłoczona ze stali nierdzewnej SS Wzorzysty arkusz 8 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Długość: | 2000-4000mm |
15mm 434 Ferrytyczne listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej T do zastosowań architektonicznych
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | JIS |
Drut ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 1mm 316L ciągniony na zimno
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Dostosowane |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM Blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie 1,5 m szerokości
| Podanie: | Dekoracja przemysłowa, budownictwo |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 1500mm |
AiSi Inox 321 Taśma ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie o grubości 0,2 mm
| stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Grubość: | 0,3 mm-16 mm |
410 420 430 Taśma ze stali nierdzewnej 2B BA Walcowana na zimno o szerokości 200 mm
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | JIS |
Szczotkowany pręt ze stali nierdzewnej 321 kwadratowy 10 mm kuty na gorąco z aprobatą ISO
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| stopień: | Seria 300 |
| Rodzaj: | Okrągły |
Pręt okrągły ze stali nierdzewnej wyżarzany ASTM 201 Walcowany na gorąco 6 mm
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| gatunek: | 201 |
| Kształt: | Okrągły |

