Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Precyzyjna cewka ze stali nierdzewnej 2 mm 304 Ss 250 Mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| standard: | ASTM |
| Szerokość: | 10-250 mm |
Lina stalowa 1 mm ze stali nierdzewnej Aisi 316L wyżarzona
| Standard: | AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
ASTM 304 Lustro Taśma ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 2B Wykończenie 0,7 mm 0,8 mm
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | Seria ASTM AISI 300 |
783 718 625 601 600 Cewka ze stali stopowej niklu do budowy
| Rodzaj: | Płyta niklowa |
|---|---|
| Podanie: | Przemysłowe, budowlane itp., Dekoracja przemysłowa, budownictwo |
| stopień: | 718 |
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej AISI 304 SS 0,5 mm 1 mm walcowana na zimno
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM AISI |
316L 304L Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej 0,3 mm 0,5 mm walcowana na zimno
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM AISI 300 seria |
AISI 201 Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej 0,5 mm 0,7 mm Taśma walcowana na zimno
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | Seria ASTM AISI 200 |
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej 0,3 mm 0,5 mm walcowana na zimno SS ASTM 201
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM |
TISCO 0,25 mm 316L Drut ze stali nierdzewnej o długości 5,8 m 6 m
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 200 |
| Długość: | standard, 5,8 m, 6 m lub jako twoje wymaganie |
S32760 A790 UNS S31803 Super Duplex Rura ze stali nierdzewnej 10 mm Od rury stalowej
| Podanie: | RURA OLEJOWA |
|---|---|
| Stop czy nie: | Niestopowe |
| Kształt przekroju: | Okrągły |

