Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
-
Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Taśma ze stali nierdzewnej
-
Rura stalowa SS
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Rolka drutu ze stali nierdzewnej
-
Profil ze stali nierdzewnej
-
monel metalu
-
Materiał Hastelloy
-
Stal stopowa niklu
-
stopu tytanu
-
Materiał Nitronowy
-
Dwustronna stal nierdzewna
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Pani YuniJesteś tak miły, że dostarczasz nam tak dobre arkusze lustrzane 304. Używamy tych płyt do budowy wind. Dziękuję!
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coil ] mecz 147 produkty.
Średnica 15,5 mm Inox Tubing Rura stalowa SS o średnicy 3 cali Rura ze stali nierdzewnej o średnicy 3 cali
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezszwowy |
| Gatunek stali: | Seria 300, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
Średnica 0,7 mm 0,13 mm 0,12 mm Stalowy drut do czyszczenia AISI410 430
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| stopień: | Seria 400 |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej AISI 201 o powierzchni 0,7 * 20 mm 2B
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm, zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | ASTM AISI 201 |
Food Grade 6m 304 SS Plate SS 304 2b Wykończenie blachy ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | PRODUKCJA |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Szerokość: | 650-2000 mm lub dostosowane |
S31803 S32750 SS 2507 Super Duplex Rury Rura stalowa SS o średnicy 10 mm
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezszwowy |
| Gatunek stali: | Seria 200, 2205 |
Wytrawianie Hastelloy C276 Strip ASTM Standardowa cewka ze stopu niklu
| Rodzaj: | Pasek niklu |
|---|---|
| Podanie: | przemysłowy |
| stopień: | ASTM Hastelloy C276 |
410 420 430 431 440C 420F 430F Drut stalowy SS Drut sprężynowy SS ciągniony na zimno
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | Seria 400 |
| Długość: | Dostosowane |
Tisco 304 316 Płyta w kratkę ze stali miękkiej 6 mm Ms Checkered Sheet
| Aplikacja: | spożywczy, maszynowy, medyczny, zewnętrzny, budowlany, spożywczy itp. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Rura Hastelloy C22 o grubości 80 mm Rura C276 Rura o średnicy 2 mm - 500 mm
| Aplikacja: | RURA OLEJOWA |
|---|---|
| Stop czy nie: | Czy stop |
| Kształt przekroju: | Okrągły |
304 Półtwardy hartowany mosiężny pasek 2 mm 3 mm JIS ISO9001 Tisco
| Podanie: | Płyta pojemnika |
|---|---|
| Grubość: | Jako wymagane |
| Standard: | JIS, Aisi |

